میزبانی وب (هاست)

سرورهای میزبانی وب شرکت رایناب فناوران در مرکز داده های معتبر داخل کشور و یا خارج از کشور قرار دارند. شرکت رایناب فناوران خدمات مبزبانی وب (هاست) خود را در بسترهای نرم افزاری مختلف مانند php  و .net ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست در این دو زمینه می باشد. به علاوه این شرکت مشاور شرکت های بزرگ در خدمات میزبانی برنامه های کاربردی آنها می باشد.

رایناب فناوران با ارائه انواع مختلف سرويس ميزباني روی اينترنت متناسب با هر بودجه، امکان معرفی کسب و کار شما بر روی اينترنت را فراهم آورده است سرورهای پر سرعت جايگاه مناسبی برای سايت شما می باشند. در حال حاضر این شرکت ارائه دهنده چندین سرويس دهنده اختصاصی بوده و كليه سرور ها در ایران و کانادا نگهداری می شوند. به دلیل تعدد انواع سرویس ها و خدمات رایناب فناوران، کلیه سرویسهای میزبانی وب را به سه دسته شخصی ، شرکتی و سازمانی دسته بندی شده اند تا شما بتوانید سرویس مورد نیاز خود را به سهولت بیابید. برخی از ویژگیهای منحصر به فرد سرویس های میزباتی وب رایناب فناوران در زير آمده است.

خبرنامه

در صورت تمایل برای عضویت در خبرنامه، آدرس الکترونیکی و نام خود را در فرم زیر وارد و ارسال فرمایید.
raynab
شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل ، سایت یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رایناب فن آوران تماس حاصل نمایید.

: 021-88771699

: info@raynab.com