فروشگاه و پرداخت الکترونیکی

رایناب فناوران به عنوان یکی از فعالان صنعت تجارت الکترونیکی ، زمینه ایجاد و ساخت فروشگاه اینترنتی و پرداخت الکترونیکی به وسیله درگاه بانکهای معتبر را به منظور افزایش توان فروش الکترونیکی و معرفی هر چه بهتر کسب و کار شما، فراهم نموده.

 

پرداخت اینترنتی چیست؟
پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام شود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

 

فروشگاه اینترنتی چیست ؟

 فروشگاه اینترنتی یک وب سایت است که مانند یک فروشگاه، اجناس مختلفی را  به صورت آنلاین برای فروش عرضه می‌کند. خریداران پس از ورود به سایت فروشگاه اینترنتی،کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و سفارش می‌دهند. پس از تکمیل سفارش، هزینه‌ی آنرا به صورت الکترونیکی پرداخت نموده و سپس مأمور پست کالا را در محل فروشنده تحویل می‌گیرد و به دست خریدار می‌رساند.

ویژگی ها و مزایای یک فروشگاه اینترنتی :

عدم محدودیت جغرافیایی: در حالی که یک فروشگاه سنتی به منطقه‌ی بسیار محدودی خدمات می‌دهد، خرید و ارسال سفارش از یک فروشگاه آنلاین به دورترین نقاط کشور و (در صورت فروش با کارت‌های اعتباری بین‌المللی) به تمام نقاط دنیا امکان‌پذیر است.

فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است. فروشگاه شما در 365 روز سال و 24 ساعت شبانه‌روز باز است حتی زمانی که در خواب هستید، کسب و کار شما ادامه دارد.

خریدار اینترنتی می تواند ساعت ها در فروشگاه آنلاین مشغول بررسی اجناس از قبیل سی دی,فیلم ،کامپیوتر ،موبایل ،کتاب و موارد دیگر باشد.

کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل,هزینه ویترین و انبار,فروشنده,خواب سرمایه و غیره .

ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان: با ارائه‌ی اطلاعات کامل هر کالا در سایت، مشتریان خود را راضی نگاه خواهید داشت. در حالی که ارائه‌ء این اطلاعات به هر مشتری در یک فروشگاه سنتی معمولاً امکان‌پذیر نیست.

میزان فروش، موجودی انبار، مشخصات خریداران، میزان استقبال از هر کالا، و تمام اطلاعات دیگر فروشگاه در هر لحظه قابل مشاهده و گزارش‌گیری است.

سایت فروشگاه شما همزمان یک کاتالوگ کامل و به روز از محصولات شما است.

ابزار تبلیغاتی مناسب در جهت فروش محصولات شما

فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرارمی دهد.

تحویل کالای خریداری شده درب منزل,بیمه بودن کالا و عدم مشکل حمل و نقل

عدم برخورد با ترافیک و کاهش آلودگی هوا

خبرنامه

در صورت تمایل برای عضویت در خبرنامه، آدرس الکترونیکی و نام خود را در فرم زیر وارد و ارسال فرمایید.
raynab
شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل ، سایت یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رایناب فن آوران تماس حاصل نمایید.

: 021-88771699

: info@raynab.com