طراحی قالب

قالب یا پوسته (Template) چیست ؟ 

قالب یا پوسته سایت به طرح گرافیکی وب سایت که ساختار گرافیکی کلیه صفحات را تشکیل مدهد ، قالب و یا پوسته میگویند . از ویژگیهای قالب سایت این است که در کلیه صفحات سایت رنگ ، شکل ، افکت گرافیکی آن تغییر نمیکند . پوسته اختصاصی محتوا سایت را مانند تصاویر ، متن ، فرم ، و .. غیره را در خود جای میدهد و هر چه بیشتر استاندارد ها و اصول گرافیک و برنامه نویسی تحت وب در آن بیشتر رعایت شده باشد ، کاربر را بیشتر مجذوب صفحات و محتوای سایت یا پورتال میکند .

 

چرا رایناب فناوران؟

واحد طراحی گرافیک رایناب فناوران پس از دریافت اطلاعات اولیه کسب و کار شما، ایده پردازی کرده و با آخرین روشهای طراحی وب مانند ریسپانسیو  بودن شروع به طراحی نموده. در طراحی قالب سایت، رایناب فناوران با توجه به سلیقه شما ، نیازمندی کسب و کار و پشت سر گذاشتن محدودیت اندازه نمایشگرها به نحوی پیش رفته تا جذابیت بصری لازم را در نتیجه پایانی ایجاد نمایید.

 

 

طراحی ریسپانسیو

منظور از ریسپانسیو بودن یک سایت این است که نحوه نمایش صفحه بر اساس نوع دستگاهی که در آن، سایت مشاهده می گردد، یا نوع نمایشگر، متفاوت است.

 

 

خبرنامه

در صورت تمایل برای عضویت در خبرنامه، آدرس الکترونیکی و نام خود را در فرم زیر وارد و ارسال فرمایید.
raynab
شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل ، سایت یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رایناب فن آوران تماس حاصل نمایید.

: 021-88771699

: info@raynab.com