آزمون و ابزار

تست نرم‌افزار یا آزمایش نرم‌افزار تحقیق برروی کیفیت یک محصول یا سرویس نرم‌افزاری و ارایه اطلاعات ناشی از آن به مشتری‌ها است. این تحقیق جستجوی نرم‌افزار مزبور برای یافتن خطاها را نیز دربرمی‌گیرد ولی به آن محدود نمی‌شود.

 

تست‌ها یک سری از سوال و جواب‌هایی هستند که نرم‌افزار را با آن امتحان می‌کنیم در حالی که از برنامه انتظار داریم با توجه به ورودی‌هایی که با استفاده از سوالات وارد می‌کنیم، جواب‌های صحیحی را به عنوان خروجی به دست دهد.

 

آزمایش نرم‌افزار حیطه وسیعی از فعالیت‌های مربوط به تولید برنامه‌های رایانه‌ای را دربرمی‌گیرد که از آزمایش کردن کد برنامه توسط برنامه‌نویس گرفته تا نشان دادن عملکرد درست یک سیستم اطلاعاتی بزرگ به مشتری و ارزیابی نرم‌افزار در حین رانش یک شبکه مرکزی کاربردی را دربرمی‌گیرد.

 

آزمایش نرم‌افزار از وظایف توسعه دهندگان نرم‌افزار است و نه از وظایف تحویل گیرندگان آن.

با گسترش روزافزون دامنه و گستره خدمات الکترونیکی در کشور، سازمان‌های بزرگ خدمات رسان (مانند بانک‌ها، سازمان‌های دولتی و ارگان‌های عمومی) بیش از پیش نیازمند کنترل کیفیت و نحوه‌ی خدمات‌رسانی به مشتریان خود هستند.

 

در صورتی که شما مسئول انتخاب یک نرم‌افزار سازمانی بزرگ هستید، خدمات ارزیابی کیفیت رایناب فناوران می‌تواند ابعاد جدیدی را در خصوص این نرم‌افزارها به عنوان معیاری از میزان رضایتمندی بعدی سازمان از این نرم‌افزار روشن نماید. هم‌چنین در صورتی که تولیدکننده‌ی نرم‌افزارهای سازمانی هستید می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات تخصصی بهبود کیفیت نرم‌افزار، با کاهش از هزینه‌ها رضایتمندی بعدی کاربران سامانه‌های خود را تضمین نمایید.

خبرنامه

در صورت تمایل برای عضویت در خبرنامه، آدرس الکترونیکی و نام خود را در فرم زیر وارد و ارسال فرمایید.
raynab
شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل ، سایت یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رایناب فن آوران تماس حاصل نمایید.

: 021-88771699

: info@raynab.com