مشاوره و برنامه ریزی

بدون شک استفاده از کارشناسان و مشاوران زبده‌ی خارج از سازمان، در امر بهبود روند کار سیستماتیک سازمانها، تأثیرات بسزایی داشته و موجبات هم افزایی فردی و گروهی را فراهم خواهد ساخت و به طور مشخص بهره‌گیری از خدمات مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات، خود فراهم‌آورنده يك رابطه تعاملی فزاينده است كه از بكارگيــری تخصص‌های چندگانه نيروهای كار، برای حل مسائل و توانايی تركيب و پيوند تخصص‌های موجود در توسعه نرم افزار، سامانه های کارا پديد می‌آيد و در این راستا سازمانهایی كه در حیطه انفورماتیك و فناوری اطلاعات از همفكری مشاورین ذیصلاح استفاده می‌کرده اند، به موفقیتهای شگرفی نسبت به سازمانهای همرده خودكه به این موضوع توجه كافی نداشته اند، نایل گشته‌اند.

رایناب فناوران با برخورداری از تجربیات یک دهه فعالیت تخصصی کارشناسان خود در حوزه فناوری اطلاعات بویژه در حوزه های نرم افزار: زیرساختها و سرویسهای تحت وب و شبکه، سامانه مبتنی بر سرویس ، سیستمهای توزیع شده، مباحث امنیت و عملکرد، کنترل پروژه و آزمون و کارایی ... آمادگی دارد در جهت پیشبرد كسب و كار و اهداف شركت‌ها و سازمان‌ها نسبت به ارائه خدمات مشاوره اقدام نماید.

خبرنامه

در صورت تمایل برای عضویت در خبرنامه، آدرس الکترونیکی و نام خود را در فرم زیر وارد و ارسال فرمایید.
raynab
شما می توانید به راحتی و 24 ساعته از طریق ایمیل ، سایت یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رایناب فن آوران تماس حاصل نمایید.

: 021-88771699

: info@raynab.com